Dokąd wyprawić dzieciaki na ferie?

Dokąd wyprawić dzieciaki na ferie?

Czy myślicie często o tym, do jakiej części wasze dzieciaki mogą przybyć by spędzić bezpieczne i pełne przygód wczasy? Dorośli najczęściej nie do końca mają pojęcie gdzie dokładnie ich dzieci będą mogły wypocząć i wyśmienicie się bawić nie posiadając się z radości. Kolonie często organizowane przez szkoły są trafnym pomysłem. Jednakowoż chcemy żeby nasze pociechy także wyniosły coś pożytecznego podczas pobytu na wczasach. Dlatego skłaniamy opiekunów by ich dzieci wyjechały do zielonej szkoły.

Początkowo może to wywoływać niechęć młodych ludzi, ponieważ martwią się pod pojęciem zielona szkoła kryje się nieciekawa nauka na temat przyrody. Ale po krótkim czasie pojmą, że to najlepsze wczasy w ich młodym życiu.
łąki

Karpaty Wschodnie to najfajniejsze miejsce na kolonie dla dzieci

Jednym z najciekawszych miejsc do spędzania czasu są Bieszczady. To pasmo górskie leżące we wschodniej części Karpat. Zwiedzających nie jest wiele, co jest główną zaletą tych pasm górskich. Bliski kontakt z przyrodą oraz wspaniałe krajobrazy sprawią, że wakacje w górach będą cudowne.Zielone szkoły mają spore zainteresowanie u organizatorów kolonii, gdyż to tutaj można zażyć przygód oraz nauczyć się bardzo wielu ciekawych zjawisk i rzeczy. Nauka oraz gra na świeżym powietrzu to najlepszy sposób na poznanie cennych informacji, które zostaną wykorzystane w szkole. Góry w Bieszczadach oferują od groma urozmaiceń z kolei sąsiedztwo z Ukrainą i Słowacją to jedna z wielu zalet. Bowiem organizowanie wyjazdów do innych krajów pozwolą na doświadczenie dodatkowych przygód.
szczyty górskie

W jakim miejscu zdecydować się zielone szkoły

Dom wczasowy http://www.zielonapolana.com.pl/zielone_szkoly.php proponuje pobyt z zieloną szkołą w Bieszczadach. Mogą z niej skorzystać młodzi ludzie w różnych granicach wieku. Ośrodek wypoczynkowy znajduje się w Dolinie Sanu, który czasem jest określany wrota Beskidów. Nasze pociechy będą wypoczywać a przy okazji skorzystają z lekcji na temat środowiska naturalnego. A ponadto zaobserwują także niespotykane gatunki zwierząt oraz roślin. Zielone szkoły organizowane w ośrodku Zielona Polana przyczynią się do tego, że nasze pociechy przeżyją wczasy wypełniane przygodami oraz wesołością. Opiekunowie zaś mogą być przeświadczeni, że latorośle będą pilnowane oraz bezpieczne. W obrębie Zielonej Polany są place do gier, pływalnia i różne pola przeznaczone do zabawy z piłką. Niewątpliwą pozytywną stroną Parku Krajobrazowego w Bieszczadach będzie wspaniała piętrowa strefa szaty roślinnej i możliwość zobaczenia bardzo starych zbiorowisk buczyny i co istotne duża liczba cieków wodnych. Dzieci będą mogły się przejechać leśną kolejką, co umożliwi im podziwianie budzących zachwyt pejzaży. Zielona szkoła i Bieszczady jest najlepszym połączeniem. A to dlatego że żaden region nie dostarczy aż tylu niezapomnianych wspomnień i sprawi, że nasze pociechy będą chciały do tego miejsca przybywać każdego lata.

Comments are closed.